info  Servisas                         

 

info  Technikos nuoma

info  Atsarginės dalys

Kontaktai

UAB "Agropulsas"
Aušros al. 68, Šiauliai
Tel./faks.:+370 41 211022
Mob.tel.: +370 61555771
El. paštas info@agropulsas.lt

 

web site hit counter


Apie mus

UAB „Agropulsas“ buvo įkurta 2003 metais. Nuo pat įkūrimo pradžios pagrindinės bendrovės veiklos yra naujos ir naudotos žemės ūkio technikos pardavimas, nuoma, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas, bei žemės ūkio technikos detalių tiekimas.
 
Sėkmingai vykdanti veiklą bendrovė nuolat ieško naujų žemės ūkio technikos tiekėjų ir kitų partnerių, pastoviai analizuoja žemės ūkio technikos rinką. Turėdama daug patikimų tiekėjų ir puikiai išmanydama rinką visada gali savo klientams pasiūlyti gausų žemės ūkio technikos ir detalių asortimentą itin patraukliomis kainomis.

Atsarginės dalys

UAB „Agropulsas“ prekiauja įvairių žemės ūkio technikos gamintojų atsarginėmis dalimis. Pas mus palankiomis sąlygomis galima įsigyti Claas, John Deere, JCB, Caterpillar, New Holland ir kitų gamintojų originalių ir neoriginalių atsarginių dalių. Profesionalūs žemės ūkio ir statybinės technikos specialistai rekomenduoja rinktis tik originalias atsargines dalis – taip užtikrinama atsarginių dalių kokybė ir garantuojamas Jūsų  technikos darbas.
   
Mūsų atsarginių dalių sandėlyje yra sukauptos pagrindinių, reikalingiausių dalių atsargos. Jeigu jums reikiamos dalies neturėsime sandėlyje – ją pristatysime per patį trumpiausią laiką.

Technikos nuoma

 Įmonė skyrė dideles investicijas, kad patenkintų vis augančius klientų poreikius. Bendrovės nuomojamos technikos parką sudaro visame pasaulyje gerai žinomų Claas, John Deer, JCB, Caterpillar, New Holland  kompanijų technika. Taip pat turime įvairius technikos priedus. Nuomos paslaugas teikiame tiek stambioms ŽŪB, tiek smulkiems ūkininkams.
    
Nuomojame žemės ūkio techniką reikiamam laikotarpiui įvairiems žemės ūkio darbams atlikti. Galima tiek trumpalaike, tiek ilgalaike technikos nuoma, su operatoriumi ir be. Pasirašius ilgalaikę bendradarbiavimo sutartį taikomos nuolaidos.

© 2011 Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITsprendimas.lt