info  Servisas                         

 

info  Technikos nuoma

info  Atsarginės dalys

Kontaktai

UAB "Agropulsas"
Aušros al. 68, Šiauliai
Tel./faks.:+370 41 211022
Mob.tel.: +370 61555771
El. paštas info@agropulsas.lt

 

web site hit counter


Apie mus

Apie mus

UAB „Agropulsas“ buvo įkurta 2003 metais. Nuo pat įkūrimo pradžios pagrindinės bendrovės veiklos yra naujos ir naudotos žemės ūkio technikos pardavimas, nuoma, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas, bei žemės ūkio technikos detalių tiekimas.

Sėkmingai vykdanti veiklą bendrovė nuolat ieško naujų žemės ūkio technikos tiekėjų ir kitų partnerių, pastoviai analizuoja žemės ūkio technikos rinką. Turėdama daug patikimų tiekėjų ir puikiai išmanydama rinką visada gali savo klientams pasiūlyti gausų žemės ūkio technikos ir detalių asortimentą itin patraukliomis kainomis.

Bendrovėje beveik visi darbuotojai dirba nuo pat įsikūrimo pradžios. UAB „Agropulsas“ skiria didelį dėmesį darbuotojų kvalifikacijos tobulinimui, todėl jie reguliariai siunčiami į įvairius kvalifikacijos kėlimo kursus, seminarus, konferencijas ir kitas kvalifikacijos tobulinimo priemones. Bendrovės vadybininkai sėkmingai dalyvauja beveik visose stambiausiose pasaulyje žemės ūkio techniką eksponuojančiose parodose, todėl gerai išmano naujausias žemės ūkio technikos technologijas bei tendencijas. Kadangi technikos aptarnavimo ir remonto specialistai nuolat tobulinasi įvairių mokymų pagalba, jie gali remonuoti net ir pačią naujausią bei moderniausią žemės ūkio techniką. Tam tikslui ne tik pastoviai keliama aptarnavimo specialistų kvalifikacija, bet ir investuojama į aptarnavimo ir remonto technologinės bazės modernizavimą ir tobulinimą.

Mes nesivadovaujame filosofija „pardaviau ir pamiršau“, mes siekiame su kiekvienu klientu palaikyti ir vystyti ilgalaikius santykius. Juk niekam ne paslaptis, kad klientui prireikus atitinkamų prekių ar paslaugų, jis lankysis toje pačioje bendrovėje tik tuo atveju, jei nebus abejonių, jog ta bendrovė gali geriausiai patenkinti atitinkamus poreikius. Kad tų abejonių nekiltų, mes skiriame daug dėmesio aptarnavimo kokybei. Mums svarbus kiekvienas klientas. Mes stengiamės kuo kruopščiau išsiaiškinti individualius kliento poreikius, kad galėtume pasiūlyti ne pačią brangiausią žemės ūkio techniką, bet kiekvienam pagal poreikius optimaliausią kokybės ir kainos santykį.

© 2011 Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITsprendimas.lt